לידה

54.00 ₪

לידה: כשהרוח והחומר נפגשים, אשר ראה אור בשנת 2009, חושפת שרי אריסון את הדרך שעברה במישור העסקי והרוחני, ומשתפת בתובנות שהגיעה אליהן בדבר החיבור בין השניים. היא מבקשת לחלוק עמנו מקרוב את מסעה האישי, ולשרטט את הדרך לעתיד טוב יותר.

האזן לדוגמא
(3.63M)

בספרה הראשון, לידה: כשהרוח והחומר נפגשים, אשר ראה אור בשנת 2009, חושפת שרי אריסון את הדרך שעברה במישור העסקי והרוחני, ומשתפת בתובנות שהגיעה אליהן בדבר החיבור בין השניים. היא מבקשת לחלוק עמנו מקרוב את מסעה האישי, ולשרטט את הדרך לעתיד טוב יותר.

המסר המרכזי העולה מן הספר הוא, שאפשר לעשות עסקים תוך הענקת ערך מוסף, המיטיב עם האנושות ועם כדור הארץ. ניתן לשאת רווחים, גם תוך כדי תרומה לקהילה, לחברה, ולעולם.

בספרה משתפת אותנו אריסון בתפיסתה, על-פיה עושרה הוא לא יותר מאשר מצע שבו היא יכולה להצמיח ולקדם את אמונותיה העמוקות ביותר בדבר קיימות, אחריות הדדית, הובלה לשינוי עולמי, ויצירת מציאות חדשה על כדור הארץ, למעננו ולמען הדורות הבאים.

בספרה זה, שרי אריסון משתפת באמונתה, כי קיים בתוכנו הכח לקדם שינוי חיובי, למצוא הרמוניה, ולהחליף את המוסכמות הישנות במודל חדש, שמשלב בין הרוח לחומר, ליצירת עתיד טוב ומבטיח יותר, עבור כלל האנושות.

שרי אריסון: "נפלה בחלקי ההזדמנות לקבל במה גדולה, עסקית, מלאת עוצמה שמאפשרת לי לעשות שינוי, שמאפשרת לי להגיע לאנשים, גם בעולם העסקי וגם בעולם הרוחני, ולתת דוגמא אישית – להראות שהנהגה אמיתית היא הנהגה של כל אחד מאיתנו, שכל אחד יכול להפוך למנהיג העולם הפרטי שלו ושהשינוי תלוי רק בנו - בכל אחת ואחד מאיתנו."

אשת העסקים והפלנתרופית, שרי אריסון, נבחרה על ידי הציבור הישראלי לאישה המשפיעה ביותר בישראל. מובילה אימפריה עיסקית המשתרעת על פני 5 יבשות וייסדה מספר ארגונים פילנתרופיים גדולים.

אורך: 3:10 שעות

דף מידע טכני

קריאה
שרי אריסון